Půjčovna disků na DiscGolf

Co je to DiscGolf?

DiscGolf je dynamicky se rozrůstající outdoorová aktivita vhodná pro každého. Hlavní pointa DiscGolfu se velmi podobá té běžné golfové. Místo míčků a holí používá DiscGolfista plastové talíře (frisbee), které jsou dostupné v různých tvarech a váze a v závislosti na tom mají různé letové vlastnosti. Každá "jamka" je určena TeePadem - místem prvního odhozu a speciálním zařízením pro chytání disků - DiscGolfovým košem. Hráč, který dohraje hřiště s nejmenším počtem hodů, se stává vítězem.

 

Kde můžete DiscGolf hrát?

Pouhých 350 metrů od naši prodejny se nachází 9-ti jamkové discgolfové hřiště DiscGolfPark u Rakety. Hřiště je postaveno ve volně přístupném parku u Rakety v Ostravě-Mariánských Horách.

 

Discgolfpark Ostrava u Rakety
 

 

 

Kde můžete Disky koupit nebo půjčit?

S výběrem správného disku vám poradíme v prodejně nebo si vše můžete objednat na eshopu. Prodejně Vám rovněž disky půjčíme a můžete si během několika minut zahrát na 9-ti jamkovém discgolfovém hřišti DiscGolfPark u Rakety v Ostravě-Mariánských Horách.

 

Jeden disk dle výběru (vratná kauce 200,- kč)

1 den víkend (Pá - Po)
40 Kč 60 Kč

 

Sada disků - 1x Driver, 1x Mid-range, 1x Putter (vratná kauce 500,- kč)

1 den víkend (Pá - Po)
80 Kč 120 Kč

 

Podmínky půjčovny:

  • Disky je možné si půjčit v naši prodejně po předložení průkazu totožnosti a složení vratné zálohy. Pak jen stačí zaplatit půjčovné, podepsat dohodu o zapůjčení a můžete jít hrát. S výběrem správného disku Vám poradíme.
  • Za ochranu disku před zcizením nebo poškozením ručí zákazník. Výše případného poškození bude odečtena ze skládané zálohy.
  • Platba půjčovného a vratné zálohy je možné pouze v hotovosti.