Koloběžky Micro

Logo Micro

Švýcarský výrobce koloběžek Micro vyrábí kvalitní skládací koloběžky určené jak pro freestyle, tak pro běžnou jízdu. Všechny skládací koloběžky Micro se vyznačují vysokou kvalitou použitých materiálů a důkladným zpracováním. Freestyle koloběžky mají navíc zesílenou konstrukci, aby vydržely zvýšenou zátěž při jízdě na překážkách. Již od samého začátku staví značka Micro především na kvalitě a bezpečnosti svých produktů. Všechny modely koloběžek Micro jsou speciálně vyvíjeny a testovány ve Švýcarsku a Německu. Každá koloběžka Micro je díky své konstrukci jedinečná a z široké nabídky si snadno vyberete správný model.

 

Oblíbené modely koloběžek Micro

Mini Micro 3v1Maxi Micro TMicro Light


Dětské koloběžky Micro jsou vyráběny s důrazem na bezpečnost dítěte a důkladné zpracování všech částí koloběžky. Tím se výrazně snižuje možnost poranění při jízdě na koloběžce. Specialitou firmy Micro jsou tzv. dětské kickboardy – koloběžky se třemi kolečky, které ideálně rozvíjejí rovnováhu a koordinaci pohybů. Pro nejmenší jsou tu připraveny dětská odrážedla, která jsou vynikající kombinací minimální váhy a maximální pohyblivosti.


Vedle koloběžek pro běžné rekreační ježdění nabízí Micro také freestylové modely řady X-treme. Tyto koloběžky vykazují skutečně dobrou stabilitu při minimální možné váze a díky použitému materiálu a způsobu svařování odolají i největší zátěži.
Kickboard pro dospělé je unikátní druh koloběžky se třemi kolečky, která zajišťují lepší stabilitu. S kickboardem se zachází trochu jinak, než s běžnou koloběžkou. Především zatáčení funguje jiným způsobem – kickboard je vybaven řídící tyčí, která se pouze naklání, a tím se koloběžka ovládá. Tento druh koloběžky se jistě postará o Vaše nevšední zážitky. Koloběžky značky Micro se vyrábí v partnerských závodech na Thaj-wanu, v Číně a v Německu.