Způsoby platby

 

Dobírkou

Dobírka je zpoplatněna částkou 30,- Kč. Zboží platíte řidiči přepravní služby přímo při převzetí zboží. Platit můžete v hotovosti nebo také platební kartou.

Platební kartou, rychlým bankovním převodem, odloženou platbou

Zboží můžete zaplatit přímo při provedení objednávky buď platební kartou, rychlým bankovním převodem nebo odloženou platbou. Tento převod zabezpečuje platební brána ComGate Payments, a.s., která využívá vysoce zabezpečenou komunikaci a vaše údaje jsou v bezpečí. Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou přímo společnosti ComGate Payments, a.s. a Český-Sport.cz jako obchodník k nim nemá přístup, ani je nikde neukládá.

Platby Comgate

Bankovním převodem s možností QR platby

Zboží platíte předem převodem na náš bankovní účet 2000233217/2010. Jako variabilní symbol použijte číslo Vaší objednávky. Zadání bankovního převodu můžete zadat klasicky ručně ve svém bankovnictví nebo využít zaslaného QR kódu k jednoduché platbě mobilní bankovní aplikací.

Hotově nebo Kartou na prodejně

Zboží platíte v hotovosti nebo platební kartou při převzetí zboží u nás v prodejně. Tento způsob platby je možný jen při osobním odběru zboží.

IPlatba Cofidis - platba na splátky

Splátkový prodej společnosti Cofidis. Nákup na splátky je u nás možné využít při objednávce minimálně za 3.000,- Kč. Více informací o splátkovém prodeji.

Splátky s Cofidis